IBF Izol

Naše firma se zabývá následující stavební činností

Střechy

Naše firma Vám může nabídnout komplexní dodávku veškerých druhů střech, a to jak u rekonstruovaných tak i nových objektů. Zajistí Vám rovněž výpočet zateplení a kondenzací ve střešních pláštích spolu s návrhem na optimální skladbu střechy.

U plochých střech používáme modifikované asfaltové pásy a folie na bázi PVC, které jsou přizpůsobeny specielním požadavkům klienta s velkou variabilitou různých izolačních řešení, s výbornými vlastnostmi v odolnosti proti přirozenému stárnutí materiálu. Střechy s tvrdou krytinou provádíme z pálené tašky nebo betonové krytiny. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis; na přání zákazníka provádíme pravidelné prohlídky a údržbu střešních plášťů.

Fasády

Zateplování fasád provádíme jak kontaktním systémem (Bauxit, Terranova, Stomix…), tak i závěsným systémem (konstrukce SPIDI s ohledem na materiál dle výběru zákazníka – přírodní kámen, keramika, plech…)

Zelené střechy

Stále více projektantů, architektů a investorů objevuje v zelené střeše ekologicky a ekonomicky smysluplnou alternativu ke klasickým střechám. Základem zelených střech je izolační systém s ucelenou ochranou proti prorůstání kořínků a s vysokou mechanickou odolností.

Firma IBF izol s.r.o. Vám nabízí své služby ve všech fázích realizace zelených střech, a to jak pomoc při projektování zelené střechy, včetně návrhu skladeb a detailů, tak i samotnou realizaci, zahrnující i dodávku zavlažovacího systému, včetně výsadby rostlin.

Hydroizolační práce

Izolace spodní stavby proti vodě, radonu a tlakové vodě pomocí vysoce odolných systémů pro hydroizolace spodních částí staveb z kvalitních materiálů.

Ostatní stavební činnost

© 2010 IBFizol s.r.o.